גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

איכות

הבטחת איכות

פלעד פועלת באופן מתמיד לשיפור המוצר, וכן לשביעות רצון מלאה של לקוחותיה כמו כן לעמידה בדרישות התקינה של המוצרים. פעילות זו נעשית תוך הבנה שייצור באיכות גבוהה תורם לאפקטיביות בייצור, ולאורך זמן יתרום למפעל להשיג את היעדים שהוצבו.

עיקרי מדיניות האיכות של החברה:

  • החברה רוכשת חומרי גלם באיכות גבוהה מספקים שמספקים איכות גבוהה באופן מתמיד.

  • החברה הגדירה את הקשר עם הלקוח, ואת הבנת הצרכים המשתנים של הלקוחות, כבסיס עליו נבנית מערכת האיכות של החברה.

  • יכולת החברה להטמעת המודעות לאיכות בקרב העובדים, ויצירת פעילות מתמשכת של כל העובדים לשיפור ולהתייעלות, היא תנאי לייצור איכותי לאורך זמן.

 

תהליכי השיפור בחברה כוללים קביעת יעדים, קביעת מדדים לעמידה ביעדים שנקבעו, ומעקב התקדמות שוטף. מדדי שביעות הרצון של לקוחות מעודדים את עובדי פלעד להמשיך ולדבוק במדיניות האיכות שנקבעה.

 

בקרת איכות

כחלק מהמחויבות החברת למדיניות האיכות, מערכת בקרת האיכות של פלעד מכסה את שרשרת אספקה ​​המלא של מוצריה ומאפשרת בקרה ומעקב מלא והבטחת מוצרים באיכות גבוה כדי להיות מסופקים ללקוחות לפי כל הסטנדרטים והתקנים הנדרשים.
רשימה מפורטת של בדיקות שמבוצעת תחת מערכת בקרת האיכות לצינורות שלנו באופן רציף החל מבדיקת החומר, לאורך כל תהליך הייצור וגם לאחר הייצור ניתן לראות כאן.
כל הרשומות מפורטות של הבדיקות מאוחסנות במסד הנתונים המותאמים אישית הנערכת על החברה כדי להקל על מעקב עבור כל אצווה ייצור.

 

 

 

הזן את האימייל שלך ולחץ על שליחה כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה